• Gebze Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • eyupoglunakliye.com
0505 638 77 75

7/24 Çağrı Noktası

0216 473 46 72

Mobil İletişim

0505 638 77 75

Mobil İletişim

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama, evinin işyerinin ailevi yada iş hayatındaki bazı olumlu yada olumsuz bazı özel sebeplerden dolayı eşyasını muhafaza altına alınması gereksinimine ihtiyaç duyan müşterisine ekonomik fiyatlar ile güvenli ve sağlıklı depolama ev depolama, eşya depolama, kurumsal depolama hizmeti verir. Depolama hizmeti verdiğimiz tüm depolarımız bu hizmet için kullanılması gereken ve tüm kurallara birinci dereceden uygun en gözde antrepolardan oluşmaktadır.

Gebze Eşya Depolama

Gebze eşya depolama, Gebze depolama hizmetleri denilince en çok ismi başarı ile telafuz edilen isimdir. Çünkü depolarımız , iç ve dış etkenlere karşı oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı sigortalanmış, sürekli haşere ve böceklere karşı ilaçlanmakta dezanfekte edilmektedir. 7/24 saat güvenlik kamerası ile gözlem altında tutulan depolarımız için herhangi bir vukuda müdahale edecek özel bir ekibimiz bulunmaktadır.

Kocaeli Eşya Depolama

Belirlediğiniz süre zarfında eşyalarınızın güvenliğinin sağlanacağından asla şüpheniz olmasın eşyalarınız teslim alındığında özel olarak kolilerinizi paletlere istenirse sandıklara yerleştirilir. Belirlediğiniz süre bittiğinde eşyalarınızı iste gelip alabilire isterseniz güvenli nakliye hizmetimizle adresinize teslim edebiliriz, isterseniz depolama hizmetini devam ettirebilirsiniz